شرکت پژوهشهای علمی ،صنعتی و منابع انسانی صدرا مرکز آموزش و پژوهش صدرا

خط مشی ؛ کیفیت

    شرکت پژوهشهای علمی ،صنعتی و منابع انسانی صدرا بعنوان یکی از قطبهای اصلی ارائه خدمات تحقیقات ،پژوهش و آموزش در زمینه فن آوری اطلاعات ، امور مالی و بازرگانی و … در کشور و در راستای تبعیت از ارزشهای والای سازمانی خود و مشتری مداری و رعایت اصول شهروندی و استقرار سیستم مدیریت که آنها را در اصل کار خود قرار داده است. این خط مشی چهار چوبی برای تعیین اهداف کیفیت بوده که بصورت سالانه مورد بازنگری قرار می گیرد. مدیریت شرکت به موازات تلاش برای ارتقاء سطح کیفیت شرکت ارائه شده و ارتقاء رضایت مشتریان ،تعهد خود را به موارد ذیل اعلام می دارد:

 • انطباق کامل فعالیتها و محصولات شرکت با قوانین و مقررات کشوری
 • درک نیازهای مشتریان و ایجاد راهکارهای مناسب به منظور برآورده نمودن آنها
 • بهره گیری از مشارکت پرسنل و همکاران شرکت در راستای رشد و تعالی سازمانی خود
 • آموزش و بهسازی منابع انسانی ، ارتقاء سطح صلاحیت پرسنل و جلب رضایت کارکنان
 • ارائه بهترین خدمات آموزش ؛ بکارگیری روشهای نوین و افزایش سرعت و کیفیت در ارائه آنها
 • بهبود مستمر کلیه فرآیندها و فعالیت های شرکت
 • ایجاد فرهنگ تعهد و مسئولیت پذیری در انجام امور محوله

    با عنایت به اعتبار شرکت در کشور ،امید آن داریم که همه کارکنان شریف صدرا از تمامی توانمندی ، نوآوری و تخصصی خود برای اجرای بهینه این سیستم و در نهایت انطباق کامل عملکرد شرکت با الگوهای سرآمد بین المللی استفاده نمایند.  لذا شرکت صدرا مشتمل بر سهامداران و مدیران و کارکنان این مسئولیت پذیری را به عنوان ارزشهای محوری سازمان خود تبیین و به آنها معتقد می باشد.

منشور اخلاقی

مجموعه ای موفق است که علاوه بر وظایف اداری و اجتماعی خود وظیفه ای فلسفی و رسالت انسانی و اجتماعی نیز داشته باشد.

      فلسفه و رسالت هر مجموعه موجب پرورش تفکرات و ژرف نگری همکاران آن مجموعه می شود که متخصصان ،اساتید و همکاران ،دانشجویان و مشتریان آن مجموعه را در چهارچوب پرورش تفکرات انسانی و اجتماعی قرار می دهد تا بتوانند رفتارشان را در همان ساختار بروز دهند و این را آموزش بدهند و آموزش ببینند که همه افراد انسانی قابل احترام هستند که بنا به تبعیت از معارف انسانی و عرفانی و دینی خود خویشتن و دیگران را ارزشمند ببینند و ارزشمند بودن را نیز بردیگران بیاموزند .

     با استعانت از درگاه خداوند متعال و به حرمت این مکان مقدس با خود عهد می بندیم همواره با ظاهری آراسته و باطنی پیراسته در نهایت نظم و ادب و با برخوردی نیک و پسندیده با مشتریان و همکاران تعامل برقرار نموده و با کمال صداقت و رعایت انصاف امور محوله را به انجام رسانیده و در راستای اهداف متعالی این مجموعه و کشور عزیزمان ایران مقید به اجرای رسالت و پایبند اصول نشان گرفته از وجدان کاری و انضباط اجتماعی باشیم.

 • ما متعهد به حفظ منافع کلیه ذینفعان هستیم.
 • ما متعهد به تلاش مداوم در جهت ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدماتمان هستیم.
 • ما متعهد به حفظ کرامت انسانی خود هستیم.
 • ما متعهد به اطلاع رسانی شفاف و صداقت در تبلیغاتمان هستیم.
 • ما متعهد به استفاده بهینه از منابع ملی هستیم.
 • ما متعهد به پرهیز از شایعه سازی ،تهمت،غیبت،خبرچینی و هر اقدامی که صمیمیت و اعتماد را تضعیف می نماید، هستیم.
 • ما متعهد به انجام فعالیتها بر اساس روش مستند و مشخص نه براساس سلیقه شخصی هستیم.
 • ما متعهد به ارزش آفرینی و ارتقاء سطح رضایتمندی مشتریان به عنوان سرمایه های گرانبها هستیم.
 • ما متعهد به درک صحیح اهداف مجموعه و تلاش به منظور همسوئی اهداف فردی با آن هستیم.

همچنین می دانیم و معتقدیم :

« مشتری حق دارد انتظار داشته باشد و از کیفیت خدمات ارائه شده

اطلاعات دقیق داشته باشد»

 

اینجانب ضمن تعهد به تأمین منابع لازم  برای اجرای خط مشی و نظارت کامل بر حسن اجرای آنها و تحقق اصول فوق الذکر در فواصل زمانی مناسب ، این خط مشی و اهداف و برنامه های مربوطه را

 مرتباً بازنگری بنمایم .

با نهایت سپاس و احترام

سید بهاءالدین هادیزاده فرد

مدیر عامل

ما که هستیم

نظر به اهمیت جایگاه منابع انسانی در هر سازمانی و با توجه به نیاز جامعه به احیاء جایگاه علم و دانش در کشور شرکت پژوهشهای علمی ، صنعتی و منابع انسانی صدراساوالان جهت نیل به اهداف بلندمدت خود در خصوص «ایجاد زمینه رشد معنوی منابع انسانی و بهسازی و ارتقای سطح دانش و تخصص و مهارتهای آنان» با بهره گیری نزدیک به ۲۰ سال تجربه در زمینه آموزش و پژوهش و خدمات پروژه ای و آشنایی با نیازها، محدودیتها و انتظارات فراگیران سازمانی و جویندگان مهارت کسب و کار  و با توجه به برگزاری دوره های آموزشی فناوری اطلاعات و ارتباطات، امور مالی بازرگانی،مدیریت، کسب و کار، زبان انگلیسی، صنایع ، عمران،  معماری ،  هنر، مهارتهای دیپلم و مهارتهای عملی، شغلی ، تخصصی سازمانها و نهادهای دولتی و خصوصی و ……. با اخذ مجوز از سازمانهای آموزشی ذیربط تقویم آموزشی خود را برنامه ریزی و ارائه نموده است.

لذا در این زمینه شرکت پژوهشهای علمی، صنعتی و منابع انسانی صدراساوالان آمادگی خود را جهت نیازسنجی ، طراحی و تدوین و برگزاری دوره های آموزشی و مشاوره و اجرای پروژه های IT، مدیریتی و انرژی های نو وپژوهش اعلام نموده تا خدمات خود را در این زمینه به نحو مطلوب ارائه نماید.

 

با احترام

سیدبهاالدین هادیزاده فرد

مدیرعامل

مدرسان - ۶۰%
تیم خلاق - ۷۵%
دانشجویان - ۸۰%
زبان های خارجه - ۵۵%
دوره های ICDL - 73%
اخذ مدرک فن و حرفه ای - ۹۵%
آموزش حسابداری هلو ، سپیدار - ۸۲%

کارشناسان ما

لیلا قاسمی
مدرس زبان
علی سرکوهیان
مدرس زبان
فریبا رضوانی
هلو - سپیدار

به خدمات ما نگاه کنید

دوره های حضوری و غیرحضوری

ثبت نام دوره های حضوری به صورت حضوری و دوره های غیر حضوری از طریق سایت 

معرفی به اشتغال

اکنون که به اهمیت داشتن یک مهارت برای ورود به بازار کار پی بردید، شاید بخواهید که مهارت جدیدی یاد بگیرید و یا مهارت‌های قبلی خود را ارتقا دهید. دقت کنید که تخصص‌های زیادی وجود دارند که شما می‌توانید به راحتی آن‌ها را یاد بگیرید. البته نباید فراموش کنید که مهارتی باید یاد بگیرید.

ارائه کلاس های آموزشی با به روزترین متدهای روز

نحوه تدریس موفق، خلاق و جذاب در کلاس های گروهی و تدریس خصوصی.

تعهد و مسئولیت پذیری

مسئولیت را می‌توان یک تعهد درونی دانست که خود شخص یا دیگری بر وی تعیین می‌کند. از آنجایی که انسان یک موجود اختیاردار است و این اختیار را دارد که یک مسئولیت را پذیرفته و آن را انجام دهد. با توجه به همین خصوصیات هر نوع مسئولیت پذیری دارای نتایج مثبت و منفی خواهد بود.

مربیان درجه یک

پیشرفت در آموزش یک زبان دوم همچون زبان انگلیسی مستلزم داشتن آموزش صحیح و یادگیری اصولی است. داشتن یک استاد خوب و یا شرکت در کلاس های با کیفیت آموزشی بالا میتواند بر پیشرفت و انگیزه شما تاثیر بگذارد. یک استاد زبان خوب میتواند انگیزه شما برای ادامه مسیر را افزایش دهد.

دوره های کامپیوتر ، زبان های خارجی

دوره های کامپیوتر :  ICDL ، Photoshop

دوره های شبکه : سیسکو

زبا نهای خارجی : ترکیه استانبولی ، المانی ، انگلیسی و…

شرکای تجاری