دپارتمان زبان های خارجی

TESOL

گروه انگلیسی این دپارتمان افتخار دارد بعنوان مرکز بین المللی تربیت مدرس TESOLبا همکاری شرکت فرآزماپردازش بعنوان مرکز خصوصی برگزاری آزمون بین المللی دوره های زبان در کشور ، خدمات متعددی نظیر آموزش های حضوری، نیمه حضوری و online را در اختیار عموم و سازمان های خصوصی و دولتی قرار دهد.

فرانسه

گروه فرانسه دپارتمان زبان بعناون اولین و تنها دارنده چارت کیفیت بخش فرهنگی آموزشی سفارت فرانسه در کشور و با همکاری اساتید مجرب و آموزش دیده تحت نظارت این بخش و هم چنین استفاده از سیلابس های نوین توانسته است توجه بسیاری از علاقمندان به یادگیری این زبان و سازمان های خصوصی و دولتی را به خود جلب نماید.

کودک و نوجوان

گروه کودک و نوجوان دپارتمان زبان با همکاری مربیان مجرب آموزشی و استفاده از منابع و تکنیک های آموزشی ویژه و جذاب ، توجه بسیاری از مدیران مدارس و مهدکودک ها را به خود جلب نموده و در حال حاضر خدمات ارزنده این گروه در بسیاری از مراکز آموزشی و پرورشی ارائه می گردد.

آموزش زبان های استانبولی ، آلمانی

از دیگر فعالیت های این دپارتمان می توان آموزش زبان های استانبولی ، آلمانی ، آموزش زبان های تخصصی ویژه کاربران کامپیوتر،بازرگانان و تجار، مدیران سازمان ها ، پزشکان، توریسم و … را نام برد.

321 درس کامل شده
200 پرونده کامل شده
1350 دانشجو
28 مدرس دوره